Mūsų rūpestis -

sveiki Jūsų dantys

ir graži šypsena!

Turite klausimų? Rašykite mums

Sveikiname apgynus disertaciją!

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją odontologą, gydytoją burnos chirurgą Vaidą Varinauską,sėkmingai apgynusį daktaro disertacijąFunkcinis simetriškų dantų implantų ir fiksuoto protezo konstrukcijos perkrovos bedančiame žandikaulyje tyrimas baigtinių elementų metodu“.

 
Airijoje atidaryta nauja lietuvių gydytojų dantų klinika

Norime informuoti, kad gydytojas specialistas Vaidas Varinauskas nuo 2013 birželio mėnesio pasiekiamas ir AIRIJOSpacientams. DROGHEDOJE duris atvėrė nauja dantų klinika. Visa informacija svetainėje  https://deodental.ie

 
Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“

Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie onkologinių pacientų gydymo galimybes, rekonstruojant apatinio žandikaulio defektus ir grąžinant normalią gyvenimo kokybę - estetikos ir kramtymo funkcijos požiūriais. ("Apatinio žandikaulio rekonstrukcija šeivikaulio autotransplantu: literatūros apžvalga" moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai" 2012;22(3):170-174).

 

Kaip elgtis po kaulo bloko priauginimo operacijos? PDF Spausdinti El. paštas

Po kaulo bloko priauginimo operacijos gydytojas duos sukąsti marlinį tamponą, kurį reikia išlaikyti apie 30 min. Tampono paskirtis sugerti ir sustabdyti kraujavimą. Jei kraujavimas išlieka pasimatuokite kraujospūdį (norma 120/80 mmHg). Esant didesniam nei nurodytas kraujospūdis, išgerkite tabletę nuo kraujo spaudimo. Padidėjęs kraujo spaudimas gali būti priežastimi. Jei kraujavimas nesiliauna, o kraujospūdis normalus, kreipkitės į mūsų odontologijos kliniką.

Venkite bet kokio aktyvaus fizinio krūvio (treniruotės, sunkių daiktų kilnojimas), karštų vonių bei pirčių.

Miegokite ant sveikos pusės šono.

Mityba

Dvi valandas po operacijos nevalgykite. Tą pačią dieną venkite grubaus bei karšto maisto. Jokios kavos bei alkoholio, nes pakėlę savo kraujospūdį, iššauksite kraujavimą! Kraujo skonio jutimas ir sekančią dieną po operacijos yra normalu.

Rūkymas

Rūkymo privalu atsisakyti, nes jis sutrikdo kraujotaką, komplikuotai gyja žaizdos ir padidėja infekcijos į operuotą sritį patekimo tikimybė.

Diskomfortas

Pooperacinis patinimas po danties rovimo paprastai būna nežymus. Jo išvengimui ar sumažinimui reikalinga šalčio terapija, kuri turėtų trukti apie 5 - 6 valandas. Šalčio terapijos metu skruostą šaldyti 15 min., po to seka 30 min. pertrauka ir vėl reikia kartoti nuo pradžių. Jei dedate ledą, dėkite jį per nestorą rankšluostėlį.

Pooperacinio skausmo malšinimui tinka visi įprasti vaistai (Ibumax, Ibuprom, Nimesil, Ketanov ir kt.) iš namų vaistinėlės, išskyrus ASPIRINAS, KURIS SKYSTINA KRAUJĄ.

Individuali burnos higiena

Pirmą dieną po operacijos dantų valymas turi būti atsargus ir su minkštu šepetėliu. Būtini skalavimai profesionaliais skalavimo skysčiais (Eludril, Listerine, Heksoral ir kt.) 5-6 kartus per dieną.

Po operacijos dantenos kraštai suartinti siūlėmis, kurios bus šalinamos po 14-21 dienų. Siūlai neturėtų būti pasidengę apnašu, kad nesukeltų apsunkinto gyjimo ir juos reikia valyti vandenilio peroksidu suvilgytu tamponėliu kol bus pašalinti.

 

UAB "E-servisas" © 2010 | www.e-servisas.lt | Visos teisės saugomos