Mūsų rūpestis -

sveiki Jūsų dantys

ir graži šypsena!

Turite klausimų? Rašykite mums

Sveikiname apgynus disertaciją!

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją odontologą, gydytoją burnos chirurgą Vaidą Varinauską,sėkmingai apgynusį daktaro disertacijąFunkcinis simetriškų dantų implantų ir fiksuoto protezo konstrukcijos perkrovos bedančiame žandikaulyje tyrimas baigtinių elementų metodu“.

 
Airijoje atidaryta nauja lietuvių gydytojų dantų klinika

Norime informuoti, kad gydytojas specialistas Vaidas Varinauskas nuo 2013 birželio mėnesio pasiekiamas ir AIRIJOSpacientams. DROGHEDOJE duris atvėrė nauja dantų klinika. Visa informacija svetainėje  https://deodental.ie

 
Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“

Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie onkologinių pacientų gydymo galimybes, rekonstruojant apatinio žandikaulio defektus ir grąžinant normalią gyvenimo kokybę - estetikos ir kramtymo funkcijos požiūriais. ("Apatinio žandikaulio rekonstrukcija šeivikaulio autotransplantu: literatūros apžvalga" moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai" 2012;22(3):170-174).

 

Endodontinis dantų gydymas PDF Spausdinti El. paštas

Endodontinis gydymas reikalingas tada, kai negrįžtamai pažeidžiama danties pulpa (nervas) ir prasideda uždegimas. Uždegimas dažniausiai atsiranda negydant dantų ėduonies ar dantų traumų metu, atsiradusių įtrūkimų dantų paviršiuje. Požymiai, kurie parodo, jog yra pažeista pulpa – ilgai nepraeinantis skausmas nuo karšto ar šalto dirgiklio, skausmas naktį, “pakeltas” dantis, danties spalvos pakitimas (patamsėjimas), dantenų paraudimas, patinimas ir jautrumas šalia danties. Tačiau kartais nebūna jokių simptomų.

Negydoma danties pulpos infekcija gali sukelti:

  1. Kaulo netekimą aplink danties šaknis.
  2. Fistulės atsiradimą. Tai skylutė dantenose, pro kurias skverbiasi  uždegiminis, pūlingas skystis.
  3. Patinimą, kuris gali išplisti į kitas veido, kaklo ir galvos sritis.

Endodontinis gydymas atliekamas kelių apsilankymų metu. Kartais gali prireikti 3-4 vizitų, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo.

Elektroninio danties šaknies viršūnės ieškiklio pagalba yra nustatomas danties šaknies ilgis ir viršūnė. Specialiais instrumentais pašalinami infekuoti danties pulpos ir kanalo audiniai. Danties šaknies kanalai užpildomi specialia kanalų plombine medžiaga. Naudojant rentgeno nuotraukas, galima iš karto įvertinti plombavimo kokybę.

Reikėtų atkreipti dėmesį, jog endodontinio gydymo metu, kol nėra pilnai atstatytas danties vainikas, gydomas dantis yra silpnas ir gali lūžti, todėl nerekomenduojama gydomu dantimi kąsti ar kramtyti. Gydymo eigoje gali šiek tiek paskaudėti dantį, gali tekti pagerti priešuždegiminių vaistų ar antibiotikų.

 

UAB "E-servisas" © 2010 | www.e-servisas.lt | Visos teisės saugomos