Mūsų rūpestis -

sveiki Jūsų dantys

ir graži šypsena!

Turite klausimų? Rašykite mums

Sveikiname apgynus disertaciją!

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją odontologą, gydytoją burnos chirurgą Vaidą Varinauską,sėkmingai apgynusį daktaro disertacijąFunkcinis simetriškų dantų implantų ir fiksuoto protezo konstrukcijos perkrovos bedančiame žandikaulyje tyrimas baigtinių elementų metodu“.

 
Airijoje atidaryta nauja lietuvių gydytojų dantų klinika

Norime informuoti, kad gydytojas specialistas Vaidas Varinauskas nuo 2013 birželio mėnesio pasiekiamas ir AIRIJOSpacientams. DROGHEDOJE duris atvėrė nauja dantų klinika. Visa informacija svetainėje  https://deodental.ie

 
Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“

Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie onkologinių pacientų gydymo galimybes, rekonstruojant apatinio žandikaulio defektus ir grąžinant normalią gyvenimo kokybę - estetikos ir kramtymo funkcijos požiūriais. ("Apatinio žandikaulio rekonstrukcija šeivikaulio autotransplantu: literatūros apžvalga" moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai" 2012;22(3):170-174).

 

Profesionali burnos higiena PDF Spausdinti El. paštas

Tai minkštųjų ir kietųjų dantų apnašų (dantų akmenų), esančių virš ir po dantenomis, šalinimas specialiais gramdukais, ultragarsiniais antgaliais, sodapūte. Nuvalomos pigmentinės dėmės, atsirandančios dėl dažno kavos, arbatos, raudono vyno vartojimo, rūkymo. Poliruojami dantų, dantų šaknų ir plombų paviršiai. Dengiami jautrūs dantų kakleliai fluoro laku.

Šios procedūros metu gerinama dantenų būklė, stabdomos periodonto ligos, dantenų kraujavimas, naikinamas blogas burnos kvapas, natūraliai pašviesinami dantys.

Procedūrą rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus.

 

UAB "E-servisas" © 2010 | www.e-servisas.lt | Visos teisės saugomos