Mūsų rūpestis -

sveiki Jūsų dantys

ir graži šypsena!

Turite klausimų? Rašykite mums

Sveikiname apgynus disertaciją!

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją odontologą, gydytoją burnos chirurgą Vaidą Varinauską,sėkmingai apgynusį daktaro disertacijąFunkcinis simetriškų dantų implantų ir fiksuoto protezo konstrukcijos perkrovos bedančiame žandikaulyje tyrimas baigtinių elementų metodu“.

 
Airijoje atidaryta nauja lietuvių gydytojų dantų klinika

Norime informuoti, kad gydytojas specialistas Vaidas Varinauskas nuo 2013 birželio mėnesio pasiekiamas ir AIRIJOSpacientams. DROGHEDOJE duris atvėrė nauja dantų klinika. Visa informacija svetainėje  https://deodental.ie

 
Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“

Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie onkologinių pacientų gydymo galimybes, rekonstruojant apatinio žandikaulio defektus ir grąžinant normalią gyvenimo kokybę - estetikos ir kramtymo funkcijos požiūriais. ("Apatinio žandikaulio rekonstrukcija šeivikaulio autotransplantu: literatūros apžvalga" moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai" 2012;22(3):170-174).

 

Intraoralinė vaizdo kamera PDF Spausdinti El. paštas

Šis įrenginys leidžia matyti padidintą dantų vaizdą kompiuterio ekrane ir padeda ne tik mums gydytojams, bet ir Jums vaizdžiai pamatyti diadnozuotą dantų ar dantenų problemą.

Vaizdo kamerą su specialiu apšvietimu vedžiojant paciento burnoje, kompiuterio ekrane galima matyti ėduonies pažeistus dantis, tarp dantų esančius pažeidimus, aptrupėjusias, senas plombas, nuskilusius dantų kraštus, nusidėvėjusias dantų emalio vietas, apnašas ir akmenis, ir pan. Taip pat pacientas gali palyginti, kaip dantis atrodė prieš gydymą ir po jo.

 

UAB "E-servisas" © 2010 | www.e-servisas.lt | Visos teisės saugomos