Mūsų rūpestis -

sveiki Jūsų dantys

ir graži šypsena!

Turite klausimų? Rašykite mums

Sveikiname apgynus disertaciją!

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją odontologą, gydytoją burnos chirurgą Vaidą Varinauską,sėkmingai apgynusį daktaro disertacijąFunkcinis simetriškų dantų implantų ir fiksuoto protezo konstrukcijos perkrovos bedančiame žandikaulyje tyrimas baigtinių elementų metodu“.

 
Airijoje atidaryta nauja lietuvių gydytojų dantų klinika

Norime informuoti, kad gydytojas specialistas Vaidas Varinauskas nuo 2013 birželio mėnesio pasiekiamas ir AIRIJOSpacientams. DROGHEDOJE duris atvėrė nauja dantų klinika. Visa informacija svetainėje  https://deodental.ie

 
Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“

Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie onkologinių pacientų gydymo galimybes, rekonstruojant apatinio žandikaulio defektus ir grąžinant normalią gyvenimo kokybę - estetikos ir kramtymo funkcijos požiūriais. ("Apatinio žandikaulio rekonstrukcija šeivikaulio autotransplantu: literatūros apžvalga" moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai" 2012;22(3):170-174).

 

„Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patologija ir gydymo galimybės " Varšuvoje PDF Spausdinti El. paštas

2010 12 02-04 dienomis Gargždų odontologijos klinikos vadovas dalyvavo Europos Veido ir žandikaulių chirurgų asociacijos (http://www.eurofaces.com/) organizuotame kurse „Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patologija ir gydymo galimybės " Varšuvoje (Lenkija).

 
Straipsnis dantų implantacijos tematika. PDF Spausdinti El. paštas

Moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai (Health Sciences)" išspausdintas Vaido  Varinausko su bendraautoriais  straipsnis apie dantų implantaciją cukriniu diabetu sergantiems pacientams. (Vaidas Varinauskas, Sigita Samsanavičienė, Rokas Kuprys. Dental implants in diabetic patients. Sveikatos mokslai (Health Sciences) 2010;(3):3080-4.)

 
Privalomi kasmetiniai vaikų sveikatos patikrinimai. PDF Spausdinti El. paštas

Privalomi kasmetiniai vaikų sveikatos patikrinimai.
Odontologijos klinika “Dentikulas” primena tėveliams, kad kiekvienais metais iki rugsėjo 15 d. mokiniai mokyklai privalo pateikti informaciją apie profilaktinio vaikų sveikatos patikrinimo rezultatus, kuriam priskiriama ir vaikų dantų apžiūra bei profilaktinių priemonių taikymas.

 
« PradžiaAnkstesnis123SekantisPabaiga »

Pislapis 3 iš 3

UAB "E-servisas" © 2010 | www.e-servisas.lt | Visos teisės saugomos