Mūsų rūpestis -

sveiki Jūsų dantys

ir graži šypsena!

Turite klausimų? Rašykite mums

Sveikiname apgynus disertaciją!

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją odontologą, gydytoją burnos chirurgą Vaidą Varinauską,sėkmingai apgynusį daktaro disertacijąFunkcinis simetriškų dantų implantų ir fiksuoto protezo konstrukcijos perkrovos bedančiame žandikaulyje tyrimas baigtinių elementų metodu“.

 
Airijoje atidaryta nauja lietuvių gydytojų dantų klinika

Norime informuoti, kad gydytojas specialistas Vaidas Varinauskas nuo 2013 birželio mėnesio pasiekiamas ir AIRIJOSpacientams. DROGHEDOJE duris atvėrė nauja dantų klinika. Visa informacija svetainėje  https://deodental.ie

 
Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“

Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie onkologinių pacientų gydymo galimybes, rekonstruojant apatinio žandikaulio defektus ir grąžinant normalią gyvenimo kokybę - estetikos ir kramtymo funkcijos požiūriais. ("Apatinio žandikaulio rekonstrukcija šeivikaulio autotransplantu: literatūros apžvalga" moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai" 2012;22(3):170-174).

 

Japonijos mokslininkams dantį pavyko užauginti inkstuose PDF Spausdinti El. paštas

"New Scientist" žurnalas skelbia, kad Japonijos mokslininkams dantį pavyko užauginti inkstuose...

Daugiau skaitykite: www.technologijos.lt

 
Liežuvio ir apatinės lūpos jutimų sutrikimų gydymas PDF Spausdinti El. paštas

Plastikos ir burnos chirurgų komanda konsultuoja pacientus dėl liežuvio ir/ar apatinės lūpos jutimų sutrikimų gydymo, sukelto vietinio nuskausminimo ar operacijos (pvz.: protinio danties traukimo, danties implantacijos) metu.

 
Vaidas Varinauskas mokslinių darbų vertinimo komisijos narys PDF Spausdinti El. paštas

Mūsų klinikos gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas buvo Odontologijos sekcijos studentų mokslinių darbų vertinimo komisijos narys Tarptautinėje Sveikatos mokslų konferencijoje vykusioje Kaune 2011 05 26-28 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

 
Vaido Varinausko ir bendraautorių straipsnis moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ PDF Spausdinti El. paštas

"Mūsų klinikos gydytojas Vaidas Varinauskas su bendraautoriais išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie apatinio alveolinio nervo pažeidimus atliekant dantų bei žandikaulių gydymą, tokių komplikacijų diagnostiką ir šiolaikines nervo pažeidimo gydymo galimybes."

 
AKCIJA PDF Spausdinti El. paštas

ŠEŠTADIENIAIS burnos chirurgo konsultacijas kompensuoja Gargždų odontologijos klinika "Dentikulas"

 
« PradžiaAnkstesnis123SekantisPabaiga »

Pislapis 2 iš 3

UAB "E-servisas" © 2010 | www.e-servisas.lt | Visos teisės saugomos