Mūsų rūpestis -

sveiki Jūsų dantys

ir graži šypsena!

Turite klausimų? Rašykite mums

Sveikiname apgynus disertaciją!

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją odontologą, gydytoją burnos chirurgą Vaidą Varinauską,sėkmingai apgynusį daktaro disertacijąFunkcinis simetriškų dantų implantų ir fiksuoto protezo konstrukcijos perkrovos bedančiame žandikaulyje tyrimas baigtinių elementų metodu“.

 
Airijoje atidaryta nauja lietuvių gydytojų dantų klinika

Norime informuoti, kad gydytojas specialistas Vaidas Varinauskas nuo 2013 birželio mėnesio pasiekiamas ir AIRIJOSpacientams. DROGHEDOJE duris atvėrė nauja dantų klinika. Visa informacija svetainėje  https://deodental.ie

 
Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“

Gydytojas burnos chirurgas Vaidas Varinauskas su kolegomis iš Kauno klinikų išspausdino straipsnį moksliniame žurnale „Sveikatos mokslai“ apie onkologinių pacientų gydymo galimybes, rekonstruojant apatinio žandikaulio defektus ir grąžinant normalią gyvenimo kokybę - estetikos ir kramtymo funkcijos požiūriais. ("Apatinio žandikaulio rekonstrukcija šeivikaulio autotransplantu: literatūros apžvalga" moksliniame žurnale "Sveikatos mokslai" 2012;22(3):170-174).

 

Kaip elgtis po danties rovimo? PDF Spausdinti El. paštas

Po danties išrovimo gydytojas davė sukąsti marlinį tamponą, kurį reikia išlaikyti apie 30 min. Tampono paskirtis sugerti ir sustabdyti kraujavimą po danties ištraukimo. Jei kraujavimas išlieka, pakeiskite tamponą nauju ir vėl laikykite apie 30 min. Taip pat pasimatuokite kraujospūdį (norma 120/80 mmHg). Esant didesniam nei nurodytas kraujospūdis, išgerkite tabletę nuo kraujo spaudimo. Padidėjęs kraujo spaudimas gali būti kraujavimo po danties ištraukimo priežastimi. Jei kraujavimas nesiliauna, o kraujospūdis normalus, kreipkitės į mūsų odontologijos kliniką.

Po danties ištraukimo rekomenduojame vengti aktyvaus fizinio krūvio (treniruotės, sunkių daiktų kilnojimas), karštų vonių bei pirčių.

Skaityti daugiau...
 
Kaip elgtis po danties implantavimo operacijos? PDF Spausdinti El. paštas

Po danties implanto įsriegimo operacijos gydytojas už skruosto uždėjo marlinį tamponą, kurį reikia išlaikyti apie 30 min. Tamponas  skirtas sugerti kraują. Jei kraujavimas išlieka, pakeiskite tamponą nauju ir vėl laikykite apie 30 min. Taip pat pasimatuokite kraujospūdį (norma 120/80 mmHg). Esant didesniam nei nurodytas kraujospūdis, išgerkite tabletę nuo kraujo spaudimo. Padidėjęs kraujo spaudimas gali būti kraujavimo po danties implantacijos priežastimi. Jei kraujavimas nesiliauna, o kraujospūdis normalus, kreipkitės į mūsų odontologijos kliniką.

Venkite aktyvaus fizinio krūvio (treniruotės, sunkių daiktų kilnojimas), karštų vonių bei pirčių.

Skaityti daugiau...
 
Kaip elgtis po kaulo bloko priauginimo operacijos? PDF Spausdinti El. paštas

Po kaulo bloko priauginimo operacijos gydytojas duos sukąsti marlinį tamponą, kurį reikia išlaikyti apie 30 min. Tampono paskirtis sugerti ir sustabdyti kraujavimą. Jei kraujavimas išlieka pasimatuokite kraujospūdį (norma 120/80 mmHg). Esant didesniam nei nurodytas kraujospūdis, išgerkite tabletę nuo kraujo spaudimo. Padidėjęs kraujo spaudimas gali būti priežastimi. Jei kraujavimas nesiliauna, o kraujospūdis normalus, kreipkitės į mūsų odontologijos kliniką.

Venkite bet kokio aktyvaus fizinio krūvio (treniruotės, sunkių daiktų kilnojimas), karštų vonių bei pirčių.

Miegokite ant sveikos pusės šono.

Skaityti daugiau...
 
Kaip elgtis po sinuso dugno pakėlimo operacijos? PDF Spausdinti El. paštas

Po atliktos procedūros gydytojas už skruosto uždėtą marlinį tamponą reikia išlaikyti apie 30 min. kraujui sugerti. Po operacijos ar kitą dieną galite pajusti kraujavimą iš nosies, neišsigąskite, tai normalu. Per nosį pasišalina operacijos metu į sinusą patekęs kraujas. Jei kraujavimas intensyvus ir nesiliauna tuomet kreipkitės į mūsų odontologijos kliniką.

Jokių būdu nepūskite nosies, o esant erzeliui, atsikrenkšti! Čiaudėti tik atvira burna!

Venkite bet kokio aktyvaus fizinio krūvio (treniruotės, sunkių daiktų kilnojimas), karštų vonių bei pirčių.

Miegokite ant sveikos pusės šono.

Skrydžių lėktuvu ir nardymo turite vengti artimiausias 3 savaites po operacijos.

Skaityti daugiau...
 UAB "E-servisas" © 2010 | www.e-servisas.lt | Visos teisės saugomos